Fit & Balance weekend máj 2017- Residence Hotel & Club

Foto z 2016 -Fit&Balance weekend  

V máji 2017 sa už po druhý krát stretneme na príjemnom pobyte na Donovaloch, ktorý organizuje KAMzaKRASOU.sk v spolupráci s hotelom Residence.

Počas pobytu Fit&Balance weekend Vám ukážeme zdravú životnú cestu, vďaka ktorej dosiahnete rovnováhu tela i duše, pomocou pohybu, relaxácie a zdravej výživy.

collage4 

V máji 2017 sa už po druhý krát stretneme na príjemnom pobyte na Donovaloch, ktorý organizuje KAMzaKRASOU.sk v spolupráci s hotelom Residence na Donovaloch.

Počas pobytu Fit & Balance Weekend vám ukážeme zdravú životnú cestu, vďaka ktorej dosiahnete rovnováhu tela i duše, pomocou pohybu, relaxácie a zdravej výživy.

Čakajú na vás 4 dni v krásnom prostredí štvorhviezdičkového hotela Residence Hotel & Club Donovaly s plnou penziou (zdravými raňajkami, obedom a večerou) od 5.5. do 8.5.2017. A bohatý program s priestorom aj na relax a možnosti venovať sa rodine, pokiaľ sa rozhodnete si ju vziať so sebou namiesto priateliek.

Cena pobytu je 285 € (ubytovanie, plná penzia, bohatý program a ďalšie bonusy).

Neváhajte a kúpte si miesto už teraz na čísle: +421 917 432 511,

alebo na e-maily: reception@residencehotel.eu

Počas pobytu vás bude sprevádzať profesionálna fitness trénerka Slávka Hečková, ktorá vám poradí, aké cviky sú pre vás najvhodnejšie. Tento pobyt a skupinové cvičenie pod jej vedením vám ukáže, ako si dobre zacvičiť s váhou vlastného tela. Zistíte, ako je to vlastne so správnou technikou jednotlivých cvikov, ako dostať stehná a zadok do plaviek a ako cvičiť, keď nemáte čas. Slávka vás presvedčí, aké dôležité je dokonale poznať základ základov.

Rána začneme behom cez krásnu prírodu v okolí, zacvičíme si na lúke pred hotelom, alebo v prípade zlého počasia v priestoroch hotela a po cvičení si pochutíme na rôznych čerstvo urobených smoothies.

collage2 

 

Denne si budete môcť zacvičiť jogu so mnou, tak ako tomu bolo aj počas posledného pobytu. Vyskúšali sme si aj power jogu, aj ashtanga jogu. Oba tieto jogové systémy sú dynamické, ale dajú sa prispôsobiť aj pre úplných začiatočníkov. Ak už nie je joga Vašim životným štýlom, stále môže byť ideálnym doplnkom k Vašim iným, športovým aktivitám, ako aj v prípade fitnesu.

Ashtanga joga je tradičná joga, má svoju históriu a tradície, ktoré sa snažím dodržiavať aj na hodine. Zároveň je to celistvý jogový systém, ktorý je mne osobne zo všetkých najbližší. Ashtanga jogu považujem za veľmi terapeutickú, čo však neznamená, že bude menej náročná, ako power joga.

Power joga je taktiež dynamická joga, zameraná na uvoľnenie, posilnenie a relaxáciu celého tela a celkovú regeneráciu. Na tejto hodine síce inštruktor zväčša necvičí, ale ak je to potrebné (podľa úrovne cvičiacich), pozíciu názorne náznakom popri samotnom slovnom popise aj predvedie. Na tejto hodine si zacvičíte aj v sprievode príjemnej hudby.

Tieto dva jogové systémy sú odlišné, najmä v prevedení hodiny. Preto ani veľmi nechcem porovnávať tieto dva systémy, každý je jedinečný. Jednoducho si treba vyskúšať, čo komu vyhovuje. 

untitled 

Okrem toho, že v hoteli je strava všeobecne výborná, so šéfkuchárom Richardom Noskovičom sa naučíte, ako pripraviť zdravé, vyvážené jedlá. 

collage3 

Ak chcete naozaj vidieť výsledky na vašej postave a byt viac vo forme, pridajte sa k nám:)

Majka a Slávka dobre vedia, že práve spojenie Jogy a Fitnesu vedu k pozitívnym výsledkom. Naše nasadenie hovorí za všetko tak príď a preži s nami víkend plný energie, smiechu a relaxu v krásnej prírode. Tešíme sa na vás. 

 Program :

fit-and-balance-2017-program   

Informácie : 

fit-and-balance-vikend-2017

 

Foto z 2016 -Fit&Balance weekend článok 2016

Článok aj s videami si môžete pozrieť aj na KAMzaKRASOU.sk, kde publikujem svoje články   


Spať na Novinky